Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves lányok! Mit vesztek...

16 éves lányok! Mit vesztek fel az első tanítási napra?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy farmer sort egy lenge rövidujjúval és saruval jó lenne? Feltéve persze, ha meleg lesz. :D

Köszi a válaszokat előre is! :DD


2011. aug. 29. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha az illik hozzád, persze, tökéletes:) Acélbetétes bakancs, zöld-fehér-fekete rakott szoknya, fekete fodros póló. és 8 gyűrű:)))
2011. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem jó :3

de trikóval se lenne rossz

2011. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Tetszik ez az összeállítás, bár nem hiszem, hogy suliba "illene" felvenni egy rövidnadrágot. Nem vagyok régi módi, de szerintem nem mindenhová illik ugyan az. Városligetbe sétálgatsz így, az oké:) A suli olyan mint egy "hivatalos" hely...nekünk ez a munkahelyünk. Ráadásul nem hiszem, hogy kicsivel térd fölé érő nadrágban sokkal melegebb lenne, mint nagyon rövidnadrágban.:)

17/L

2011. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy sima fehér denevérujjú felső (fehér)

Ehhez hasonló cica nadrág: [link]

meg egy saru. + kiegészítők .

2011. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
magas sarkús fekete szegecses balerinacipő, farmernadrág, fehér blúz, fekete szívmedálos nyaklánc, plusz arany szívecskés gyűrű :)
2011. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A rövidnadrágom kb. ilyen hosszú : [link]
2011. aug. 29. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
ünneplőt:S xD amúgy rövid farmernadrág meg a kedvenc pólóm plussz tornacsuka.ha meg nem lesz meleg akkor a fekete cicagatya szerű csőnadrágom amibe ünnepségen is leszek
2011. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!