Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri valamelyik e pénztár...

Hajnalka123 kérdése:

Ki ismeri valamelyik e pénztárcát? Ezalatt értem skrill neteller illetve sticpay?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy be fizettem a skrillre egy adott összeget hogy tudjam használni online vásárláshoz és amikor át irányít az az oldal a skrillre akkor azt írja h nulla forint van depositba. De alatta ott írja a valódi összeget és hogy mivel mastercardal fizettem be nem lehetséges az online vásárlás vele. És akkor hagyom veszni az egész pénzem vagy mit tudok tenni? Vissza utalni elég sok kártyára nem tudom vissza tenni csak visat enged. Segítsen valaki please.

2021. okt. 6. 11:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!