Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wish kérdés többi lennt Valak...

Wish kérdés többi lennt Valaki tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeptember 5.-én rendeltem a wishről (eddig semmi bajom nem volt vele) de ugye letelt tobb mint 30 nap es felajanlotta hogy visszafizetik az áràt a terméknek.

Ha èn ezt elfogadom akkor is meg fog jönni a termék ha nekem vissza fizették az àrát?

Vagy akkor már nem

Mert azt irja a rendelés reszleteinél hogy megérkezett magyarország vámhatósàgára de ezt mar kb ket hete írja.



#wish #Wishrendeles #Wishmiafaszvan
2021. okt. 8. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Visszakérheted az árát, attól még ha közben átjut a vámhatóságon, akkor megkapod.

Nem kaptál egyébként valami értesítőt vagy emailt, hogy mennyi vámot kell fizetned?

2021. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Látszik, hogy megérkezett az országba, csak még a feldolgozási szakaszban van. Ugyan kérhetnél visszatérítést, de semmi értelme. Egyértelműen kiderül a nyomkövetésből, hogy a csomagod megérkezett az országba, csak még nem került sorra a vámon. Az eladóval szemben szemétség visszakérni a pénzed, majd megtartani a termék úgy, hogy ő nem tehet arról, nálunk milyen lassú a posta meg a vám.

Sem az eladó, sem az oldal nem vállalt olyat, hogy neked adott határidőre meg fog érkezni a rendelésed. Az oldalon egy becsült időt látsz a kézbesítési visszajelzések alapján kiszámolva, ami nem vállalás, nem kötelezettség senkire nézve, csak egy tájékoztató adat.

2021. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!