Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv autó vásárlás előtt állok...

Üdv autó vásárlás előtt állok és kérnék ötleteket, tapasztalatokat ha van valakinek? Bent a többi!

Figyelt kérdés

Ár 500-600.000 között évjárat 1995- felfele

1600 ccm de az 1800ccm még belefér

3 ajtós kivitel (más is lehet)

Amiket néztem:

Audi a3

Alfa 147 (sokan szidják)

Volkswagen golf 4

de ezeket is néztem még: Audi a4

Honda CR-X az újabb fajtát csak 2 személyes az a baj Volkswagen passat 4-5 kerek elejűt

Véleményeket vagy esetleg újabb autókat tudtok mondani? Főleg az Audi felé húz a szívem.


2013. máj. 26. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Autóbizniszben dolgozó ismerősöm a Hondára esküszik.... Nekem A Mercim van, jó kis kocsi.

Javaslom, hogy ha mész kipróbálni, amit vennél, vigyél magaddal egy hozzáértőt. Sokszor nem a típus miatt farag rá az ember, hanem mert beválaszt valami agyonhajtott, elhanyagolt kotványt, ami esetleg kívül szép, mert átpolírozták, hogy eladhatóbb legyen..... Sok szerencsét!

2013. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lerry 23 válasza:
Én is itt állok épp Audi A3 mast vennék.Az előre tudom hogy gyárilag a sok lengőkaros futómű nagyon jó de szinte évente lehet cserélni 50 000 ft ért (magyar utaknak köszönhető) Audi,Volkswagen,motorikusan ugyan az és készülj fel hogy csak a vezérlés csere 80 000 körül van az alfát nem ismerem annyira. Szerintem vegyél hondát,vagy nem tudom mit szólsz a suzukihoz, nekem suzukim van de mindenki fikázza...kicsit megpiszkáltam a motorját (nem nagyon) és igen csak meg lehet lepni vele az embereket. Na meg persze a jápánhoz csak olcsóbb minden és azért nincs is annyi gyári"betegsége" mint az európai kocsiknak és szerintem tartósabbak is és "igénytelenebbek"
2013. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lerry 23 válasza:
Azt lehagytam hogy soha ne vegyél kereskedőtől.... Csak olyan magánszemélytől aki nem ellenszenves és össze vissza beszél
2013. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!