Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne a jobb döntés?

Mi lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok középsuliba járok és mellette heti 3szor járok edzésre és versenyszerűen sportolok kb 2 éve. De nemrég rájöttem hogy muszáj lenne elengednem mert ezért sajnos pénzt nem kapok már pedig pénzből él az ember. Jövőre kezdem el a jogsit és utána szeretnék venni magamnak egy autót is. Ezért gondoltam arra hogy suli mellett vállalnék hétvégi melokat hogy legyen egy kis pénzem beindítani az életem de egyszerűen nem tudom ott hagyni a sportot!Szerintetek mit kéne tennem?Mi lenne a jobb döntés?
2021. okt. 8. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni és sportolni. Egyszer vagy fiatal.

Olyan melót, ami nem visz előrébb csak akkor csinálj, ha nagyon muszáj.

2021. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba! Kocsid később is lehet.

A sport hosszú távon hasznodra van. Minden más pótolható.

2021. okt. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt fent nem írtam hogy még 2 évem van a középsuliba és utána egyetemre akarok majd menni Budapestre de ha nem vennének oda fel akkor is Pesten szeretnék élni és ezért is akarom addigra letenni a jogsit autót venni meg dolgozni hogy addigra már legyen egy kis pénzem. Az edzések mellett még alig tudok tanulni

2021. okt. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!