Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NAV-hoz hogy lehet online...

NAV-hoz hogy lehet online időpontot foglalni?

Figyelt kérdés

[link]


Innen indulok, de amikor az időpont kiválasztásához érek, bárhova kattintok, nem csinál semmit, nem jelöli ki az időpontot, zöld marad. (Gyanús egyébként, hogy minden időpont zöld.)


Lehet valamelyik másik weboldalon is? Pl. azt olvastam, hogy néhány kormányablakban üzemelnek NAV ablakok is, tudtok ilyet? (Így lehetne kormányablakba időpontot foglalni, az hátha működik.)


Vagy esetleg működik még a sorszámhúzós rendszer is, és lehet menni időpont nélkül?


Köszi :)



2021. okt. 10. 02:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy kicsit BUG-os a rendszer - másik telephelyen sikerült, ott megjelentek az üres bepipálható négyzetecskék. :)
2021. okt. 10. 03:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem működik, állítólag központi nav irodákba nem kell már időpontot foglalni, de nekem kirendeltségre kellene mennem. Na ki tudja, majd bemegyek személyesen.
2021. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!