Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene kérlek? Többi...

Valaki segítene kérlek? Többi lennt

Figyelt kérdés

1 hete elmondtam a pszichológusomnak hogy szexuálisan zaklattak, amivel a szüleimmel rendőrségre mentünk, kihallgatás volt, stb.

És a szüleimnek megmondtam hogy ezt ne hozzák fel, ne beszéljünk róla és ne sajnáljanak engem meg ne “dadusgassanak”, csak éljük úgy az életünket mint eddig és ne gondoljunk erre. Ezt tiszteletben is tartották, és nagyon kedvesek. Csak az zavar hogy egyszerűen nem tudom ezt kiverni a fejemből, nem tudom elfelejteni. Úgy érzem mintha anyáék más szemmel tekintenének rám, és ha nem is említik, biztos vagyok benne hogy ez jár a fejükbe egésznap. Kezdem azt érezni hogy ezt bántam meg életemben a legjobban, hogy elmondtam ezt a dolgot a pszichológusomnak…

azt is érzem hogy ez örökre rajtam fog maradni, vissza fogunk gondolni erre 10 év múlva is, és ez engem rettenetesen zavar. Valaki tudna valami tanácsot adni? Nagyon szívesen elolvasom és köszönöm aki elolvasta ezt és próbál majd segíteni.



2021. okt. 11. 13:53
 1/3 anonim válasza:
A pszchiológust nem kötelezi titoktartás?
2021. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 mikor elmondtan a pszichológusomnak akkor mondta hogy be kell hívni édesanyámat és mondjam el neki
2021. okt. 11. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni sose fogod, de nem kell rá gondolni, nem kell hogy nyomja a lelked. Ha meg másokét nyomja, az nem a te bajod, azt nekik kell helyretenni. Éld az életed, ahogy te szeretnéd és ne gondolj másra, meg arra se hogy más mit gondol.
2021. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!