Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni nekem ezeket a dolgokat a Netflix csomagokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy szeretnék Netflix előfizető lenni. Egyedül használnám, két eszközön (telefonon és tévén), és nem tudom milyen csomagot lenne érdemes választanom. A másik kérdésem:drágább lesz, ha két eszközön használom?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! További szép napot! :)



2021. okt. 12. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A csomagok leírása egyértelmű, hogy mi tartozik hozzá:

[link]


A választási szempontod az egyszerre nézhető eszközök száma lenne, de mivel egyedül használod, egyszerre úgysem nézed egynél több eszközön. A másik fontosabb szempont, a videók minősége, HD vagy 4k esetén nagyobb csomagot kell venni.

2021. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen!
2021. okt. 12. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem osztozol mással, akkor én az alap csomagot ajánlanám!

Mi húgommal nézzük, a strandardot fizetjük!

2021. okt. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as.:)

Köszönöm a válaszodat.Az alapcsomagot választottam, sikerült azóta megoldanom. Egyébként számomra nagyon érdekes ez az egész Netflix, van itt minden :D

Tényleg köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2021. okt. 19. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, igen sok érdekesség van rajta. Dokuk, minden.🥰

Én személy szerint nagyon szeretem.

Nem tudom, hogy mennyire tudjátok, ha esetleg valakit érdekel, vagy majd ide tévelyedik, aki vodafone-s, s előfizus az hozzá tudja a számlához kapcsolni a Netflixet, s annyival fizet többet, s bármikor lemondhatja.

Mi most hugival így nézzük.🥰

2021. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából én nem vagyok vodafone-os, de szerintem ez egy hasznos információ, mert például én erről egyáltalán nem hallottam, és így másoknak ezzel tudsz segíteni. 😊

Nálunk egyébként a kisebbek most a Rémséges Rémmesékre vannak rápörögve.😂🥰

2021. okt. 29. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!