Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippeket szeretnék! Hogyan...

Tippeket szeretnék! Hogyan állhatnék bosszút 2 fiún az osztályomban?

Figyelt kérdés
Bocsi előre is, de nem azt szeretném tudni, hogy mit csináljak helyette. SZóval azon kívül hogy ne vegyem fel amiket csinál..szóval csak jó kis tippeket szeretnék, el lehet menni akármeddig max tompítom a hatást.
2010. szept. 2. 10:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vessetek meg ezért, már az sem érdekel.. inkább nem részletezném, mikett tetek, anyi az egész hogy élni sem volt kedvem pár napja..SZóval tényleg egyszerűen csak is tippeket szeretnék.. annyi helyen néztem ugyanilyen kérdéseket, és alig voltak olyanok akik tiszteletben tartották, mit szeretne a kérdező..
2010. szept. 2. 10:48
 2/16 anonim ***** válasza:

nézd levegőnek őket.Szó szerint.

Az ilyeneknek az a legnagyobb bosszúság ha senki s figyel a hülyeségeikre.

2010. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
s=se
2010. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az eddigi írásod alapján nem nagyon derült ki, hogy mi volt velük a probléma, pedig pont az lenne a lényeg, hogy tudjunk tippeket adni. Miért haragszol rájuk? Mit csináltak? ja, és hány éves vagy?
2010. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Csábítsd el őket, vidd fel magadhoz, és amikor már teljesen kész vannak, akkor hajtsd el őket.


Egyébként ne haragudj, de a bosszúállás az egyik legundorítóbb tulajdonság szerintem. Nem véletlen szokták azt írni, hogy inkább ne bosszulja meg a dolgot a nkérdező..

2010. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
szerintem tökre nem az, ha tényleg van rá ok... és amúgy is visszakapják az élettől kicsivel később.. ezt nagyon nehéz elhinni de tényleg így van! Példákat is mondhatok rá.
2010. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Törd fel az Msn-üket és írj valami kemény valakinek valami rosszat, nézd meg pár nap múlva fogsz hallani, és látni egy szép verekedést XD, tapasztalatból írom.
2010. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Híreszteld róluk, hogy buzeránsok.
2010. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, és sajnos egész évben lelkileg terrorizáltak... egy ideig tűrtem, aztán nem ment.. ráadásul otthon is problémáim voltak, ez már évek óta ment, és nem voltam valami erős lelki állapotban.. Tudom, hogy csúnya és undorító dolog, nem is rám vall, csak már nem tudok mást tenni.. legszívesebben elmennék egy másik osztályba bár az nem megoldás..:S:(

Köszönöm a tippeket. próbáltam idáig, csak nehéz..:S Férre ismertek, azt hiszik egy kis k..va vagyok, meg buta mert nem vagyok jó matekból..:|

2010. szept. 2. 13:13
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja és nállam 2 évvel majdnem hogy fiatalabbak is.. ez eléggé nevetséges:D megkellene tanulnom nem felvenni csak az a baj, hogy könnyen megbántódom..remélem tudok változtatni magamon..:S
2010. szept. 2. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!