Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippeket szeretnék! Hogyan...

Tippeket szeretnék! Hogyan állhatnék bosszút 2 fiún az osztályomban?

Figyelt kérdés
Bocsi előre is, de nem azt szeretném tudni, hogy mit csináljak helyette. SZóval azon kívül hogy ne vegyem fel amiket csinál..szóval csak jó kis tippeket szeretnék, el lehet menni akármeddig max tompítom a hatást.
2010. szept. 2. 10:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyelj,

rabold el őket, vagy bérelj fel valakit. Tartsd őket fogva a pincében, és kínozd meg őket különféle eszközökkel. Ne aggódj, nem kell drága eszközöket venned, otthon is készíthetsz kínzószerszámokat, csak egy kis kreativitás kell hozzá. (vasaló, asztali lámpa, mustáros doboz ...stb)

Mikor már alig vonszolják magukat, csonkítsd meg őket és ásd el a pincében. Ha meszet is öntesz rájuk tutira nem fogják tudni rád bizonyítani. Ha van kedved, erőszakold is meg őket.

Have fun!

2010. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%

Elég szánalmas vagy 19 évesen, azt remélem tudod.


Egyrészt, mert 19 évesen még középiskolás vagy

Másrészt, mert az osztálytársaid 2 évvel fiatalabbak (2x buktál cica?)

Mert hülyének tartanak (az is vagy ha meg tudtál bukni középiskolában)


Mert nem tudsz lekezelni nálad két 2 évvel fiatalabb kölyköt, aztán bosszút akarsz rajtuk állni. Mégis mit vársz? Tessék, önts hashajtót a reggeli kávéjukba / kakaójukba. Most boldog vagy? Adtam egy tippet.


Ja, majd elfelejtettem: A legszánalmasabb, hogy mindezt sikerült a TUDOMÁNYOK témakörbe feltenned. Ezek után igazat kell adjak a két srácnak, hogy idiótának néznek.

2010. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Egyrészt, mert 19 évesen még középiskolás vagy"

Ez nem feltétlenül gáz. Én nagyon jó tanuló vagyok, és én is középiskolás leszek még 19 évesen, ugyanis nulladikos voltam plusz évvesztes is vagyok. Húsz évesen kerülök egyetemre. Sokan vannak így.


"Másrészt, mert az osztálytársaid 2 évvel fiatalabbak (2x buktál cica?) "


Ezt hol írta?



"Mert hülyének tartanak (az is vagy ha meg tudtál bukni középiskolában) "


Ha az az eset van, amit fentebb vázoltam, akkor ennek semmi értelme, amit írsz, mert az alaphelyzet eleve hülyeség. Egyáltalán nem biztos, hogy bukott...


"Mert nem tudsz lekezelni nálad két 2 évvel fiatalabb kölyköt, aztán bosszút akarsz rajtuk állni."


Sokszor a kicsik a legelviselhetetlenebbek. Nagyon szemetek tudnak lenni az emberek.


Kérdező: Most nem jutnak eszembe dolgok, de annyit mondanék, hogy azt, hogy "Az élet úgyis megbünteti majd őket, felejtsd el!", azt nyugodtan hagyhatod a fenébe, mert egy baromság. Semmi hasznod nem lesz belőle. És különben sem igaz. A bosszú az igazságosság ALAPJA. Mindig is az volt. Ez alapján működik a bíróság. Az alapján, hogy valami nem marad következmények nélkül. Ha mindenki így gondolkodna, a sorozatgylkosok nyugodtan azt csinálhatnának, amit akarnak, senki nem büntetné őket.

Úgyhogy hajrá!

2010. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló!

Nem buktam:) Egy erősebb iskolába tettek át, ahol sajnos csak úgy volt lehetőségem, hogy előlről kezdjem, cica:)

Másrészt, igaza van az utolsó hozzászólónak, mert többségben akik körülvesznek, gyerekek, nem tudnak normálisan viselkedni... Na mellesleg, oda írtam a kérdést, körübelül ez az első kérdésem, és eggyáltalán nem voltam olyan állapotban, hogy azt nézegessem hová is írok már ne haragudj, mielőtt engem oltanál, légyszives gondolkozz... nem azért butáznak mert az vagyok.. azért mert idősebb vagyok nálluk, és azért mert talán az egész osztály rajtam kívül egy parasztnak tartja őket:)

2010. szept. 2. 13:58
 15/16 anonim ***** válasza:

A mondanak valamit akkor 2 dolgot tehetsz:

1.Megmondod nekik hogy mivan gyíkarc? , nem volt meg a reggeli szarás,vagy :Mit kötekedsz ezzel próbálod kompenzálni hogy kicsi a faszod?XD

2.Megütöd őket ha visszaütnek akkor te is ne légy gyáva.

2010. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek=)igyekszem!!
2010. szept. 2. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!