Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Profi színésznek minősül aki...

Profi színésznek minősül aki nem egyetemenre megy , hanem egy 3 éves képzést végez el?

Figyelt kérdés

Mármint , a neten néztem és vagy egyetem , vagy 3 éves képzés a lehetőség annak aki színész akar lenni.


Szóval , aki nem egyetemre járt , az is profi színésznek minősült?

Jelentkezhet olyan állásokra amihez profi színészeket keresnek?


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. okt. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezhet, de nem ad különösebb előnyt.

Van olyan ismerősöm aki színészképzőt végzett, de pár kisebb szerepnél nem jutott messzebb. Az OKJ papír nem volt hátrány a főiskolát végzettekhez képest.

2021. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
81%
Bőven jó a 3 éves képzés, úgyis a tehetség lesz a döntő.
2021. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kései Sirató ***** válasza:
90%
Profi alatt azt értjük, hogy hivatásszerű. Akinek ez a hivatása, ebből él, az profi. Amire te gondolsz, az a képzett. (Akinek van szakirányú képesítése).
2021. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy az egyik oldal úgy írta hogy vagy amatőr színészek vagy profi színészek.

A profihoz meg azt írta hogy vagy egyetemi végzettség vagy a szakmában töltött 10 év.


Vagyis ha jó színész vagyok , akkor nem baj ha csak OKJ-m van a színészkedésről?

2021. okt. 13. 17:10
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
50%
Ha nagyon jó vagy, akkor nem baj.
2021. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!