Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jófogáson kívül, hol lehet...

Jófogáson kívül, hol lehet még ingyen hirdetni?

Figyelt kérdés
Hagyaték holmikat, pl bútor , daráló, körfűrész stb?

2021. okt. 14. 06:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Marketplace
2021. okt. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Buszmegálló, sarki bolt parafatáblája
2021. okt. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ingyenes hirdetéseknek megvan az a hátránya, hogy sose fog rátalálni a megfelelő vevő, hiszen ezekből az apróhirdetésekből Dunát lehet rekeszteni. Szerintem a Vatera a legjobb, nekem ott eddig majdnem mindent sikerül eladnom, megéri azt a pár forintot. Olcsók a kiemelések is, ha előrébb akarod sorolni a hirdetéseidet, illetve van biztonsági programjuk, ami a vevőt és eladót is védi. Összességében nagyon megéri szerintem. Ha ragaszkodsz a díjmentes megoldásokhoz, talán marketplace jöhet még szóba, de nekem azzal nagyon rossz tapasztalatom van (0 érdeklődő, ha akad egy, akkor az is komolytalan, stb).
2021. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Marketplészen én el tudtam adni pl. bontatlan doboz falfestéket fele áron.

De pl. venni akartam valamit. Már ondutam volna érte, amikor benyögte, hogy kovidos, de ne foglalkozzak vele.

Meg sok cuccot találok a bolti ár felett (!).

Olyan is van, hogy egy romhalmazra azt írja, hogy retro.

Egyszer kocsit vettem volna, máskor házat.

Nem adták. Ragaszkodtam a meghirdetett árhoz. Az autó ingyen elvihető volt, a ház tíz forint.

Nagyon sok a komolytalan eladó.

2021. nov. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!