Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek valaha úgy hogy...

Éreztétek valaha úgy hogy belül teljesen össze törtök úgy hogy igazából közvetlen oka nincs?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy aki hasonló helyzetben járt mivel tudta ezt az érzést meg szüntetni? Érzett e valaki ilyenkor tehetetlenséget és azt hogy semmihez nincs kedve?

2021. okt. 15. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben vagyok. Ilyenkor a legjobb megoldás ha pár napot hagysz magadnak talpraállni, aztán megerőszakolod magad és csinálod a dolgaid. Ez amúgy ősszel viszonylag sok embert érint.

Amik nekem segítenek: olvasás, önfejlesztés, rendrakás (a kívűl rend van akkor belűl is könnyebb lesz rendet rakni, legalábbis én úgy vettem észre) + olyan dolgok művelése amit szeretek, olyan emberekkel lenni akiket szeretek stb

Fel a fejjel, nem tart örökké ez a letargikus állapot. Ha valakivel beszélgetni szeretnél akkor írj nyugodtan, én itt vagyok

2021. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Hú, igen!

Kb két hete történt, hogy, egyik pillanatról a másikra hangulatváltozás jött rám és elment minden életkedvem, sőt, sírógörcs is rám tört.

Az okát nem tudom miért történt hirtelen.

2021. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!