Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztétek azt valaha is hogy...

Roli942 kérdése:

Éreztétek azt valaha is hogy zavar a saját testetek?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok hogy mással elő fordult már ilyen.
2011. okt. 6. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig még nem volt útban...
2011. okt. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

őszintén szólva, engem zavarni szokott néha a mellem. pedig nem túl nagy, elég lapos vagyok (A kosár, keskeny a hátam is), de azért látszik.

van bennem kis adag transznemű-vonulat, éppen annyi, hogy úgy érezzem, elég fiús az alkatom, szőrzetem is erős - jó volna egy mellkasműtét, hogy tényleg jogosan férfi legyek. mert mégis, milyen egy srác mellekkel.

nem utálom őket vagy ilyesmi, csak néha zavar, hogy egész jól elhiszik körülöttem az emberek (bele se gondolnak igazán, simán megy minden a maga módján), hogy fiú vagyok - de akkor észreveszik pólón át a melleimet és onnantól kezdve puff, ez egy csaj, stb.

2011. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, a múltkor ki akartam nyitni a szekrényajtót, és a gyerekem közvetlenül beállt a hátam mögé. Én meg rosszul mértem fel a testem és az ajtó közötti távot, és beszorultam az ajtó meg a gyerek közé. Na ilyenkor iszonyatosan útban van a testem, azaz zavar.
2011. okt. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt testem sűrűn előfordult.
2011. okt. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor át akartam menni a falon.
2011. okt. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zkriszti3 ***** válasza:

Csak addig zavar amíg élünk.Engem zavar.Nem férek be a lányom Barbi házába (174cm.vagyok),lelógok az ágyamról,a

kádba csak ülni tudok,amúgy sem vagyok egy modell szépség.

2011. okt. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!