Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az okirat hamisítás ha nem az...

Az okirat hamisítás ha nem az én nevem írom egy általános iskolás dolgozatra?

Figyelt kérdés
Nem tudtam semmit ezért üres dogát adtam be. Utánna amikor megkaptuk azt hittem hogy megtarthatjuk mert csak egy k*rva lap volt. Ezért ráírtam egy barátom nevét meg hogy 82% B+ és hasonló firkálmányok. De ez nem takarta ki az eredeti jegyet. Utánna mondták hogy vissza kell adni de ahogy elnéztem a többiek is azt hitték hogy az már a miénk. És megkért a tanár hogy írjam rá a nevem de közbe elvette mielőtt elkezdhettem volna írni. Aztán szóltam hogy tessék vissza adni had írjam rá a nevem, erre ő a tipikus mit képzelsz magadról kivagy kérdést tette fel és odahivatta az igazgatót, aki meg igazat adott neki. Aztán jövök haza és látom hogy ott a beírás hogy a gyermek okirat hamisítást követett el meg tiszteletlen volt meg hasonló dolgok. Lehet még valamit tenni? Nem akarom hogy gettó képzőbe menjek tovább egy véletlen miatt.

2021. okt. 19. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ilyet tilos csinálni. A dolgozat egy hivatalos dokumentum.
2021. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jogtárban nem találtam olyant, ami az iskolai dolgozatot okiratnak minősítené.
2021. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem okirat a dolgozat. Amit elkövettél, az legfeljebb fegyelmi vétség, de semmiképpen nem okirat hamisítás.
2021. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem annó volt egy kis összetűzésem egy tanárral.. megbuktatott év vègén.. de csak mert közölte, hogy úgy is meg fog, akàrmit is csinàlok... (pótvizsgàn nem ő döntött így nem ismèteltem èvet) :D

Na de a lényeg... én az ő dolgozataira csak firkáltam valamit ami épp eszembe jutott... senkit sem érdekelt... a nevem sem írtam rá... persze ez màr több mint 10 éve volt...

2021. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!