Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valahol, valamelyik...

Lehet valahol, valamelyik könyvkiadónak írni, hogy tetszik egy film/mese sorozat, ami könyv alapú, és magyarra is fordítsák le, mert biztosan sokan örülnének neki és nagy keletje lenne?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne lehetne, csak felesleges. Nézik ők a nemzetközi könyvpiacot és ha fantáziát látnak benne úgyis kiadják.
2021. okt. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szabad ország. Annak írsz, akinek akarsz. Nem fogja meghatni őket. Annak ellenére, hogy rengeteg újság, magazin, könyv van a piacon, ez az iparág már régóta bajban van. Pont a nagy szabadság az egyik oka. Amikor még kezdtem a pályát, 30-50 ezer példányt is el lehetett adni könyvekből. Az országos napilapok és hetilapok 100 ezer feletti eladott példányt számoltak.

Most ha pár száz kötet gazdára lel, az már boldogság.

Az emberek nincs pénze, az internet sok mindent kiszorít. A könyvesboltok piszok nagy százalékot szakítanak (a bolti árnak nagyjából fele az övék).

Első indoklása meg teljesen helytálló.

2021. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem felesleges. Fogalmazd meg szépen a levelet és annak a kiadónak küldjed el e-mailben, amelyik a legtöbb hasonló mű hazai gazdája.
2021. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# csak az a legnagyobb baj hogx valszeg egy előre leírt szöveget fognak elküldeni egyik imserősöm írt a mekinek és 5 nappal később jött a válasz hogy : " köszönjük a pozitív visszajelzésed" én is írtam nekik és hát ugyan ezt írták vissza annyi külömbséggel hogy 4 napon belül válaszoltak
2021. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Többségük válaszolni se fog.
2021. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!