Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zsarnok főnök, mit lehet tenni?

Valaki : kérdése:

Zsarnok főnök, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Gondolom ez elég gyakori probléma. Mindent IS elvár, a munkaidőn bőven felül is. Ez még bele is férne, a nagyobbik baj, hogy félek tőle. Olyan ember, aki megjegyez. Ha szivességet tesz az ember neki (én tettem személy szerint neki, munkán kívül) azt meg sem köszöni, el is felejti. Na de ha valamit rosszul csinál az ember (akár akaratán kívül) azt nagyon megjegyzi. És könnyű rosszat tenni, mert sosem konkretizálja a feladatot, amit ránk bíz vagy kivitelezhetetlen. És még ezer ilyen szokása van. Nem rossz ember ő, csak főnöknek félelmetes.

Én viszont nem poénból dolgozom (mint senki). Ha ez az állás nincs, nagy bajban lennék. Félek tőle, a kollégáim szerint jól teszem.

Eddig nem jegyzett meg, de fogalmam sincs mit tennék, ha megjegyezne... Mit lehet tenni? Őt megváltoztatni nem lehet, azt tudom, de én mit csináljak...



2021. okt. 22. 18:07
 1/6 anonim válasza:
Mi az, hogy "megjegyezne"? :D :D :D
2021. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ebből mért zsarnok? Csináld a dolgod a legjobb tudásod szerint, ha meg valami nem jó, akkor tudd elmagyarázni mért nem. Ha Ő az oka, azt is. Ezt már én is megtettem, megköszönték, nem kell beszarinak lenni.
2021. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
Ki kell rúgatni valahogy.
2021. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a feladat teljesítésében valahol elakadsz, ne szégyelld tanácsot kérni idősebbektől, akik feltehetően tudnak segíteni. Ha az első nem, akkor kérjed meg a másikat. Mielőtt az időpont letelne, menj el hozzá és jelentsd be neki, hogy segítségre van szükséged. Ha korrekt, akkor tesz az érdekedben, ahogy jónak látja.

Különben nem marad más, mint új munkahely keresése.

2021. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ilyeneket csinál, hogy küld egy emailt este 6kor hogy holnapra készítsen el egy anyagot. És ennyi

Hogy milyen anyagot és kinek az nem szerepelt az emailben. Ilyen szituból volt már sok.

A többiekkel meg egyre rossuabb a viszonyom. Azt mondta az állásért cserébe tartozom neki, hogy mellé kell állnom a vitás kérdésekben a meetingeken. Én ezt meg is tettem, mert kellett az állás. Gondolhatja mindenki, mit hisznek rólam...

Nem segítenek nagyon,bármi kérdésem is van.

2021. okt. 24. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Megoldás lesz egy másik munkahely. Addig is bírd ki valahogy.
2021. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!