Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esély Magyarországon...

Van esély Magyarországon normálisan élni?

Figyelt kérdés
A párommal mindketten egyetemet végeztünk,van munkahelyünk. Szinte esélyt sem látok arra,hogy például lakást vegyünk, vagy hogy ne kelljen folyamatosan számolgatni minden forintot. Szeretnénk családot,de jelenleg úgy érzem, hogy itthon erre semmi esély, hiszen kidolgozzuk a belünket is,de még így is nagyon nehézkesen élünk meg. Egyre többet gondolok arra, hogy talán egy másik országban jobb lenne. Persze sehol sincs kolbászból a kerítés,de jelenleg a magyarországi helyzet elszomorító.

2021. okt. 25. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Van esély rá természetesen
2021. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És hogyan? Mit csinálunk rosszul?:D
2021. okt. 25. 15:52
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Ketten vagytok ... egyikotok fizetesebol kell megoldani a hetkoznapokat, masikotok fizetesebol lehet tervezni a jovot. Ha nem raktok felre egy fizetest havonta, akkor valoban rosszul csinalhattok valamit.
2021. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dúsgazdag családból származtok, akik támogatnak titeket, vagy nincs jó sok megtakarításotok, nem nagyon lehet Magyarországon labdába rúgni. De azért drukkolok, hogy meg tudjátok valósítani az álmaitokat.
2021. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
90%
Teljesen jótanácsként mondom, ha még nem köt ide titeket hitel,ingatlan stb, menjetek nyugatra, vagy másik kontinensre. Ha ma lennek ismet 20 eves, azonnal huznek innen a francba :(
2021. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos hiába spórolunk minden filléren,örülünk ha az albérletet és a kaját tudjuk fizetni. Nyilván nem keresünk még annyi pénzt,ami jónak számít.. de úgy érzem,hogy kilátástalan ez az egész.
2021. okt. 25. 20:40
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Onlyfansoljatok :D
2021. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet átlagemberként normálisan élni. Mi nem is vállalunk gyereket, mert ebbe az országba minek? Mi is csak azért maradtunk itt, hogy az idősödő szüleinket ne hagyjuk magukra. Emiatt kicsit meg is hasonlok önmagammal minden nap, mert utálok itt élni, de a lelkiismeretem itt tart. Ha viszont nem lennének már szüleink, csomagolnánk és vissza se néznénk. Nektek is ezt tanácsolom.
2021. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Akik el akarnak menni. Mégis hová? Külföldön nem kell szerintetek semmit letenni az asztalra, csak dől a pénz?


Ma Magyarországon teljesen jól lehet élni, akár piacképes diplomád van, akár szakmád. Én BME-n végeztem, én is és ismerőseim is jól élünk, korrekt fizetéssel (500k+), pedig szegény családokból jövünk.Vállalkozó ismerőseim meg annyit keresnek amennyit nem szégyellnek. Nem sírni kell hanem csinálni.

2021. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen,csak külföldön ennyi munkáért a többszörösét lehet keresni.
2021. okt. 27. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!