Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátom alsó gatyáján találtam...

Barátom alsó gatyáján találtam hosszú idegen hajszálat, van okom gyanakodni?

Figyelt kérdés
Pesten volt focizni, és ott aludt a barátjánál, tényleg ott aludt mert képet is küldött hogy ott van. De kicsit frusztrál hogy miért pont az alsó gatyáján mosás után találtam hajszálat.

#Idegen hajszál
2021. okt. 25. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
a magas szőke férfi, felemás cipőben egyik jelenete volt, hogy becsipte a férfi slicce a hosszú szőke csaj haját. akkor se történt semmi a végén.
2021. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Van. De eddig is megcsalt, csak kopasz nőkkel, ezért nem volt hajszál.
2021. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Oszinten? Ha felmerult benned a kerdes, akkor valoszinu van okod gyanakodni, a hajszal csak okozat :)
2021. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Buszjegy volt nála? Mert lehet, hogy egy sofőr pasi dugja.
2021. okt. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Barátom alsó gatyáján találtam..."


Nem a te baratod, te csak a gatyajat mosod :))) Annak a baratja akie a hajszal!

2021. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapaszkodj meg: én is találtam már a ruhámon (igaz, nem az alsógatyámon) hosszú szőke hajszálat. Próbáltam visszapörgetni, mit csináltam aznap, de becsajozásra nem emlékeztem...) :)
2021. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a tied volt?
2021. okt. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!