Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma felhívott 13 idegen telefon...

Ma felhívott 13 idegen telefonszám, köztük 1 lengyel is. Ha bemegyek a telefonszolgáltatóhoz, ők tudnak vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Egyfolytában hívogatnak, tiltom a telefonszámokat de mindig másikról hívogatnak
2021. júl. 12. 17:39
 1/9 anonim válasza:
Hogy idegen? Kiír egy random számot, vagy az írja hogy Ismeretlen szám?
2021. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnak. Blokkolhatják az összes külföldről érkező hívást.
2021. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiír egy idegen tel.számot
2021. júl. 12. 21:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentem, azt mondták hogy ők nem tudnak semmit csinálni, menjek el a rendőrségre
2021. júl. 13. 09:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Ma meggondolom hogy elmegyek mert megint kezdik
2021. júl. 13. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy blkkolod a külföldről érkező hívásokat vagy a rendőrség hátha tud valamit tenni
2021. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy amennyiben bemész a telefon szolgáltatóhoz, miért tárják szét tehetetlenül a kezeiket, - miközben még a levegő vételéért is lehúznak, ahol csak lehet! Szerintem nem az ördöghöz kell receptért menni ahhoz, hogy fogyasztói kérésre kategorikusan blokkoljanak minden külföldről érkező hívást! Ám, ha ez nem oldható meg - és vélhetően a rendőrség is csak kilóra létezik egy ilyen ügyben, - akkor én rendelnék az összes számhoz egy foglalt jelzést vagy párosítanék mindegyikhez egy hang nélküli csengőhangot, - aztán hadd hívjanak! Problémás ezeknél a hívásoknál, hogy nem lehetsz biztos a hívás fogadásának következményeiben, - ezért a legjobb, ha nem is fogad az ember ilyen hívásokat! Senkinek nem adtál meg külföldre elérhetőséget, akkor egyértelmű, hogy lehúzásra kihegyezett zaklatásról van szó! Zaklatás! -Erre is kellene, hogy legyen valamije a rendőrség néven futó organizmusnak, de a jelek arra utalnak, hogy nincs rá semmijük, csak a "tátogás" vagy a másokra mutogatás, ahogyan azt már megszokhattuk! Én csináltam már azt zaklatóval, hogy hozzárendeltem a számához egy hangtalan csengőhangot! Leszakadt rólam, mint a beérett alma a fáról!
2021. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha teheted, irányítsd át az egyik számról bejövő hívást a másik zaklató számra! :D
2021. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. júl. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!