Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldön is a pénzre megy...

Külföldön is a pénzre megy mindenki vagy jobb a helyzet?

Figyelt kérdés
Magyarországon az emberek eléggé pénz központúak. Külföldön is ennyire számít hogy kinek milyen van vagy ott jobb a helyzet. (gondolok Nyugat-Európára) Ki mit hallott illetve mi a tapasztalata?
2010. szept. 3. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A pénz mozgatja a VILÁGOT.

De vannak persze olyan országok, ahol az emberek jobban meglátják az élet szépségeit.(amiket nem a pénz ad meg)

Ilyenek pl. az afrikai országok egy része.

2010. szept. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Afrikában nem voltam, de szinte az összes európai országot láttam már hosszabb ideig. Azt mondanám, hogy minél keletebbre mész, annál inkább célként tekintenek a pénzre, nem pedig mint eszközre... Nálunk az a lényeg, hogy minél több pénzt keress, a németeknél az, hogy minél jobb életet élj belőle... remélem, érted a különbséget...
2010. szept. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd ha nálunk is olyan bérek lesznek, mint Nyugaton, akkor lesz értelme ilyen összehasonlításnak...

Hát igen, ez már vagy 20 éve nem sikerül, de cserébe a nyugati árakat már régen bevezettük, úgyhogy 50%-ig megvan a terv elvtársak!

2010. szept. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Unokatesóm kint él spanyolországban, eléggé elkényeztetett kis pcsa , mert a nagybátyám jól keres, és a kicsi lányának havonta vesz 100ezerért egy bőrdzsekit, vagy egy motort, vagy ami épp megtetszik a lánynak. Láttam milyen ez a lány, nem igazán boldog, csak egy buta hisztis kis hülye.

Őszintén? Nem lennék a helyébe.

2010. szept. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!