Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy egy kérdező...

Miért van az,hogy egy kérdező feltesz 2 kérdést,egy kérdésben,tök normális választ adok rá,és negatív(piros) lesz a válaszom értékelése?

Figyelt kérdés
Semmi sértőt,semmi nem odaillő dolgot nem írtam.röviden és tömören válaszoltam a 2 kérdésre

2021. okt. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem objektív a kérdés vagy rá a válasz, akkor érzelmi alapon (is) pontozzák a válaszokat. Egy normális, udvarias, értelmes válasz is sérthet bárkit, amit a lepontozással fog megbosszulni, a szórakozásból/szemétkedésből/trollkodásból lepontozókról nem is beszélve, ők el sem olvassák a válaszokat, csak sorban nyomják a mínuszt.


Ez az oldal használatával jár, meg kell tanulni elviselni.

2021. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutass mar egy peldat, hatha rajovunk.
2021. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es.tessék,itt van 1,de nem ez az egy van:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. okt. 26. 19:57
 4/6 A kérdező kommentje:
a második válasz az enyém
2021. okt. 26. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél pont egyéni ízlés kérdése a válasz.


Én csak azért nem pontozom a válaszod, mert a szex kategóriában nem csinálok semmit (ahogy az ezo és politika is tiltott terep nekem)

2021. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dzsoki ***** válasza:
Több okból is lehet.Egyrészt,tényleg,nem ért veled egyet,de nincs gerince!Tehát,nem fog érveket lerakni vagy ütköztetni a tiéddel,mert esetleg alulmarad.Így,pirosat ad,holott,azért tudja,hogy igazad van.Másrészt,nem is olvassa el,csak nyom egy pirosat,csak úgy.Ez a baj az oldallal!!Semmilyen pontozásra,nem lenne szükség!Aki valamivel,nem ért egyet,az tegyen mellé,illetve ellene,érveket,indoklással!Megtörtént dolog,hogy valaki idézte a kérdéshez kapcsolódó törvényt és mégis, pirosat kapott.
2021. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!