Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme sportfogadói...

Van értelme sportfogadói oldalra menni és játszani, vagy csak pénzkidobás lenne?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom eldönteni, egyik haverom is fent van egy ilyen oldalon, szokott is nyerni, mutatta a szelvényét amivel nyert. Így hát én is csábítva érzem magam.. Eljutottam odáig hogy regisztráltam, de pénzt nem töltöttem fel az ottani számlámra, és nem is tudom hogy akarok e.. Egyik oldalról magamat arról győzködöm hogy csináljam, lehet nyernék én is, (tegnap volt egy meccs amin gondolkodtam hogy megrakjam, de végül arra sem töltöttem fel pénzt, aztán néztem a meccset és bizony be jött volna a tippem) a másik oldaláról meg arról győzködöm magam h hülyeség, pénz lehúzás csak az egész, és nemjó dolog ez a szerencsejáték, csak kidobnám az ablakon a pénzt.. Szerintetek? Játszak vagy ne játszak?
2021. okt. 27. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"haverom is fent van egy ilyen oldalon, szokott is nyerni, mutatta a szelvényét amivel nyert."


Ne légy butus.

Én is tudok mutatni olyan fogadást amin nyertem.


Egyik jó barátom szerencsejátékfüggő, több tízezer forintokkal szokott fogadni. Ha szabadnapos, egy fél napot eltölt fogadással, nyilván van hogy nagy tétből nagyon nyer vissza, de ha bukik akkor azt is nagyot. Egyszer fent egyszer lent, biztos ő is tudna mutogatni nagy összegű nyereményeket, de az anyagi helyzetén semmit nem lendít előre, mert sosincs konstans módon annyival plusszba.

2021. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor nem játszom.:) inkább dolgozom és gyüjtöm a pénzt. Tényleg arra megy ki az egész az ilyen oldalakon h az ember pénzét lehúzza.
2021. okt. 27. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!