Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt Harry Styles és...

Mi történt Harry Styles és Louis Tomlinson között?

Figyelt kérdés

Én nagyon nagy Harry Styles fan vagyok, de ezt sohasem tudtam>

Mi történt közöttük? Tudom van ez a Larry Stylinson nevük, meg minden. De pontosan nem tudom a történetet. Kérlek valaki írja le nekem! Van pár kérdésem:

Ugye az első, hogy mi volt köztünk

A második hogy miért nincsenek, vagy miért nem lehetnek együtt? A vége fele mi történt köztük?? Sok videót lattam, hogy amikor fiatalok voltak akkor voltak szikrak, de ahogy felnőttek, már távolodtak el, volt valami nagy botrány emiatt? Mi történt? Kérlek irjatok le!



2021. okt. 29. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát a menedzsment nem engedte hogy együtt legyenek
2021. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Az volt, hogy ők nagyon jó barátok voltak. Néhány fanatikus rajongó a fejébe vette, hogy szerelmesek, és addig lettek ezzel zaklatva, hogy eltávolodtak egymástól és a barátságuk is elromlott.

Ennyi. Larry nem létezett sose.

2021. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Wellington iykyk
2021. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Megpróbálok semleges választ adni, ami remélhetőleg nem lesz sértő a Larry és a nem Larry rajongóknak sem. Összeségében annyit kell tudni, hogy még a fiúk az X Faktorban voltak, Harry és Louis nagyon jól kijöttek egymással, ez nevezhető legjobb barátoknak vagy annál többnek. Aztán később, hogy igazán elkezdődött a One Direction pályafutása, az, ahogy a koncerteken viselkedtek egymással, a tweetek közötti összefüggések, az interjúk, majd később a szóló karrierjeik során a zenék szövege alapján sokan levontak olyan következtetéseket, hogy a fiúk sokkal többet jelentettek egymásnak, mint barátok. Ugyan ide tartozik az, miszerint Louis mostani és akkori barátnője, Elenaor, csak arra van használva, hogy ezt a viszonyt eltakarja, mivel nem sokszor voltak együtt látva stb. A 1D korszakban, a titokzatosság azzal volt magyarázva, hogy a menedzsment, a Modest, nem engedte, hogy nyilvánosságra hozzák. Most mind kettő felnőtt és önálló énekes. Ha az interneten keresgélsz rengeteg videót találsz, amely bizonyítani akarja, hogy létezik és olyat amelyik azt, hogy nem. Hogy volt vagy van ilyen kapcsolat, azt nem tudja senki, abban hiszel amiben szeretnél. Csak légyszi legyél tisztességes és senkire se próbáld ráerőltetni a véleményed. 😊
2021. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Erre a kérdésre szerintem semelyikünk se tudja a választ mert, egyszer se erősítették meg hogy járnak(csak azt hogy randiznak), de le se tagadták. Igazából azt se tudhatom hogy az xfaktorban találkoztak e először mert sokan azt

Mondják hogy hamarabb is. Az igaz hogy azt hiszemm 2009-ben(nem biztos hogy ekkor) , ugyanazon a versenyen voltak harry a white eskimo nevű bandával , és louis a sajátjával(sajnos nem emlékszek a nevére). De nem tudom hogy akkor jóba lettek e, vagy csak az xfaktorban, de nagyon hamar jóba lettek. Már a mentorházban is nagyon összevoltak hangolódva. Annyi kis dolog bizonyíték van, szerintem ha most nem is, de akkor tuti szerelmesek

Voltak. Az a sok érintés, azok a pillantások. Harry megerősitette hogy randiznak, sőt még az xfaktor idején bevallotta hogy az első igazi crushja louis. Össze is költöztek ketten, és annyi de annyi mindent tudnék még írni. Szerintem keress rá youtubeon , sok videót csináltak róluk🤗 De persze ez csak az én véleményem

2022. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!