Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BTS jön egy díjátadóra Budapes...

Fanni szucs kérdése:

BTS jön egy díjátadóra Budapestre ?

Figyelt kérdés
Egyik nap hallottam a rádióba hogy lehet jegyeket nyerni egy díjátadóra Budapesten amin ott lesz Justin Bieber és a BTS

2021. okt. 31. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erről tudtommal semmit sem írt ki a Hybe. Egyébként volt szó arról még régebben, hogy jönnének ide valami díjátadóra, de a vírus miatt nem utazhattak sehova. Bár most mivel voltak amerikában, meg volt koncertjük nem tudom mennyire engedik el őket. Azért persze nagyon remélem hogy jönnek, de ha igaz akkor tuti fogunk még róla hallani
2021. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

MTV EMA díjátadó az arénában lesz de még nem érkezett hivatalos bejelentés hogy a jelöltek közül ki jön

Vagy legalább is én nem tudok róla :) de sztem figyeld az MTV és a Hybe hivatalos oldalait hátha jön hivatalos megerősítés

2021. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Esetleg tudni már, hogy jönnek e?
2021. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!