Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A 2021-es Magyarországon...

A 2021-es Magyarországon megrendezett MTV EMA díjátadóra hol lehet jegyeket venni? Egyáltalán be lehet jutni valahogy?

Figyelt kérdés

Az Instagrammon találtam egy e-mail címet, ott is megkérdeztem, de már nagyon régóta nem kapok választ. Gondolom a sztárok mellett a VIP tagok lesznek az elsők (pl. vloggerek, akik közvetítenek), de valahogy civil emberek nem tudnak bejutni? Természetesen fizetni is hajlandó lennék érte, csak azt sem tudom kinél tudnék érdeklődni. Beírtam googleba magyarul és angolul is, semmit nem dobott ki.

Valaki, aki tudja hogy megy ez, légyszi tájékoztasson! :)

(a bunkó "szállj már le a földre/nézz tükörbe" és hasonló beszólásokat kérlek mellőzzétek, köszönöm)



2021. ápr. 27. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen arra az esetre gondolok, hogyha a járvány ellenére megtartják normális körülmények között (elvileg ez ősszel kerülne megrendezésre, tehát reméljük)
2021. ápr. 28. 09:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Most lesz Novemberben, fogalmam sincs hogy hogy lehet e rá jegyet venni
2021. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A cégnél dolgozom de még én sem tudom :’)
2021. okt. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elindult a jegyérvásárlás. Söt most hétvégén lesz egy program az első 2000 látogató ingyen jegyet kap, első sorba, és a vörös szőnyeges bevonulásra is, ahol testközelben lehet majd látni a sztárok érkezését. A jegy 20 ezer forint, ülőhely, hátra vagy nem látsz semmit, vagy igen.
2021. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy az àllòjegy 10 ezer, de sajnos kèrik a vèdettsegit. Pedig par fellèpőt megnèztem volna.
2021. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na végül lett ülőhelyem!! :))
2021. nov. 7. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
De jó neked!!!Légyszi, majd írd már meg, hogy milyen volt!
2021. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös 20 ezer az ülőhely, írták is vagy rálátsz a színpadra, vagy nem. Hétvégén volt egy rendezvény 2000 jegyet osztogatak ingyen. A vörös szőnyegi felvonulásra, és állva a színpad legelején nézhetik a gálát, mind ingyen. Aki meg fizet a jegyért, vagy rálát a színpadra, vagy nem.
2021. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!