Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ennek a horror...

Mi lehet ennek a horror filmek e címe? Sehol nem találom

Figyelt kérdés
Egyik barátnommel néztunk régebben ezt a filmet random találtunk rá, s most megszeretném a barátommal nézni de sehol nem találom fennt, nem tudom már a pontos nevét. De nagyon rémlik hogy az Orulet háza, vagy orultek háza volt a címe bár rákeresve nem az jott ki amely az a film lett volna. Igazából egy pszicho thriller kategóriába is beleillik de én horror filmnek konyveltem el magamba.. amire emlékszem, hogy volt benne két testvér, lányok voltak, egy házba kerulnek ( azt hiszem elrabolják oket ) ahol ilyen idegbetegek élnek ( bohóc kinézetuek is vannak ott, de ilyen groteszk emberek) s nem engedik oket haza, már a hírekbe s mindenutt felnut az a két lány mert a szuleik keresik oket, de nem tudnak kijutni a házból, és eléggé elvan rejtve, bent kínozzák oket, egyszer sikerul megszokniuk de busszal utána mennek s visszahurcolják oket a házba és a vége úgy végzodik, azt hiszem, hogy azt hiszik kijutottak, s ezt játszák le maguk elott, de igazaból még mindig ott vannak a házba,csak már megorultek mind ketten, és olyan meghokkentoen ér véget, de nagyon izgalmas és lesokkoló film

2021. nov. 2. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ghostland esetleg?
2021. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az!! Koszonom
2021. nov. 2. 11:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Végre.. már olyan régóta kerestem
2021. nov. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!