Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nézni az Amerikai...

Elkezdtem nézni az Amerikai horror storyt. A mádodik évadig jutottam, a harmadikat nem találom. Létezik Mo-n? Nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Esetleg hasonlot tud valaki?

2021. máj. 21. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Az eddig megjelent 9 évadból mind a 9-et leadták magyarul, ha erre érted a kérdést. Rossz helyen keresed.
2021. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztosan fent van jó pár helyen, itthon is nagyon népszerű. A Penny Deadful és a Channel Zero ami valamennyire hasonlít, de az AHS elég egyedi.


Szintén tudom ajánlani a Haunting of Hill House-t.

2021. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ncore-on fennvan az összes évad.
2021. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a helyzet, hogy nagyon kezdő vagyok, és öreg 63/N. Na ezzel a kvalitással kellene megtalálnom a kért sorozatot. Kézenfogásos segitséget kérek :) Kösz.
2021. máj. 22. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Sorozatbarát(ide meghívó kell)

Mozicsillag

Itt fent vannak

2021. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

https://online-filmek



.me/sorozat/707-american-horror-story


A leírás alatt kiválaszthatod hogy melyik évadot/részt akarod megnézni.

(nyomnom kellett pár entert mert amúgy az oldal nem engedte elküldeni, de egybe másold ki)

2021. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerül megnézni. Ezer reklám ugrik fel, és soha nem a film indul el. A legtöbb intim reklám. Nem tudom ez miért van. Kiirják a film cimét, és nem az jön, hanem rengeteg reklám. Kinek jó ez? Ezek szerint nem fogom látni a filmet a 3. évadtól :(
2021. máj. 23. 12:44
 8/8 BB_ válasza:
100%
A reklámokat csak ki kell nyomkodni. Utána indulni fog. Azért van ennyi, mert az oldalnak ebből van a bevétele.
2021. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!