Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a legjobb barátnőm...

Lehet, hogy a legjobb barátnőm nem is a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

A kérdés fura, nem tudtam hogy megfogalmazni.

5 éve vagyunk legjobb barátok, de én már kezdek ebbe az egészbe belefáradni. 1 hónapja, ha én nem írok neki, akkor ő nem is keresne, és nem is az van, hogy ő személyesen jobban preferálná, nem, mert nem is hív sehova, és ugyanezt csinálja egy másik barátunkkal is. Már ebből régebben is volt vita, mire ő azt mondja, hogy nincs ráfüggve a telefonra ezért ír vagy 8 óra múlva vissza, miközben mindenki látja, hogy fent van és a másik 2 barátnőjével rendszeresen beszél. Őszintén megvallva amióta az egyikkel jóba lett kezdett kicsit megváltozni. Ez a leszarom stílus nála, meg elég igénytelen lett, mármint csinál proli dolgokat, de mikor az exe ír neki, hogy menjen át, akkor szaladási van. Szóval, nem tudom tényleg mit csináljak, mert vele már beszélni nem lehet, mert ő az áldozat mindig.



2021. nov. 3. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretsz valakit barátként, te naponta keresed?

Nyilván, igen.


Nem vagy már annyira fontos neki.

Kérlek, keress más barátnőt, barátnőket!

Remélem nem voltam túl bántó?

Nem volt szándékomban...

2021. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Nem akarom már ezt a felesleges köröket futni.
2021. nov. 3. 13:23
 3/5 anonim válasza:
100%

A többiekkel van elfoglalva.

Te ismered őket?

Esetleg lebeszélték rólad?

2021. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjad. Elfáradt a barátságotok. Keress más barátokat. Ne erőlködj nála tovább. Csak magadból csinálsz hülyét. Az ilyennel nem szabad foglalkozni. Találsz normális barátokat majd :)
2021. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs jövőtök még barátként sem. Az is lehet, hogy akadt párja és emiatt nélkülöz téged.
2021. nov. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!