Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted hogyan lehet önbizal...

Szerinted hogyan lehet önbizalmat "növeszteni"? Lent bőv. =)

Figyelt kérdés

Szal az lenne,hogy én most kezdtem a 9. osztályt,és hát a suliban nem naon ismerek embereket.Az osztályból ismerkedtem már emberekkel,így beszélgetni csak 3-4 emberrel beszélgettem sajna..:/ (Van 2 régi oszttársam az osztályból,őket nem számoltam bele)És,van az osztályba 3-4 csaj,akik azt hiszik ők a menők.. -.-'(eddig ezt szűrtem le sajna :/) És,van is egy lány,akinek a háta mögött beszóltak ketten.Meg,úgy hallottam az egyik mondja neki,hogy röf-röf..( A lány húsosabb :/) Szal azért kérdezem hogy lehet önbizalmat "növeszteni",mert kissé félénk vagyok,meg nem szeretném,h nekem is beszóljanak,én meg csak nézzek..vagy szar kedvem legyen..:S

Meg annyi,h szeretném,ha a suliban többen is megismerjenek..Nem akarok r_banc lenni,akit a fél suli végigk_rt,ezt nem kell leírni..

Szted h lehet vki ismertebb a suliban?És h jöjjek ki az oszttársakkal?? Amúgy,szoktam néha a többiekkel is 1-2 szót váltani,de így igazán nem mindegyikükkel beszéltünk..:/ (alapból ismerkedős ember vok,csak vannak olyanok,akiktől egy kicsit megijedek.xD:S)


Lécci,csak normális válaszokat!Köszi :)


2010. szept. 3. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,h hosszú lett,és van ahol hülyén fogalmaztam..:SxD
2010. szept. 3. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyu. pont így vagyok. első-második-harmadik nap sírva jöttem haza az iskolából. mert itt minden lány egy osztályból jött, így ismerték egymást. egyedül én jöttem máshonnan. Nekem 1 barátom sincs. sztem ha még igazából az osztályodból barátod sincs, akkor még ne akarj a suli legismertebb csaja lenni. örülj inkább ha valakivel tudsz beszélgetni. én ilyen helyzetben csak azt mondom, jó neked. amúgymeg még 9edikes vagy, pár nap telt még el, szerintem van annál fontosabb is, minthogy ismert legyél.

gondolj bele: 4 év, és megint elmész új emberekhez. 20-25 évesen úgyse nem azok lesznek a barátaid. ovi-általános-gimi-főiskola, mind mind más barátikör (általában).

2010. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi a választ.:)

Amúgy,nekem 5 éves a sulim..:D És,nem az,hogy nem jövök ki velük,vagy h nincs barátom (mert van :)) csak azt nem szeretném,h engem is kicikizzenek,mint azt a csajt,és nekem ne legyen bátorságom visszaszólni.:/ Amúgy még nem jöttem hál' Istennek sírva a suliból.:) És van pár csaj,akivel beszélgettünk,de szeretném a többieket is megismerni jobban.;)

2010. szept. 4. 10:34
 4/5 anonim válasza:

Legfontosabb dolgok..:

1, Beszélj szépen! A csűnya beszédet inkább kerüld!

2, Bókolj másoknak! Dicsérd meg őket, hogy ők is visszadicsérjenek! :)

3, Legyél udvarias! Ezzel főleg a tanárok körében lehetsz népszerű. Nekik fontos, hogy ne legyél velük pimasz, stb.. :)

4, Öltöz visszafogottan, de divatosan! :P Ha jól öltözöl mások nem fognak cikizni! :)

5, Ne legyél ápolatlan! A koszos köröm, zsíros haj, ápolatlan köröm nem jó! Próbálj ezekre nagyon odafigyelni! :)

6, Jelenj meg! Ha belépsz az osztályterembe akkor határozott léptekkel tedd, mosolyogj! :) Eszedbe ne jusson a padlót bámulni! :) :) :)

7, Legyél nyitott mindenki felé!

8, Mindig maradj optimista! A legrosszabb helyzetekben is lásd a jó dolgokat, így sokan lesznek körülötted! :)

9, Ha valamelyik bnőd olyan dolgokat szeret amiről te mukkot sem tudsz, akkor nézz utána! Így vele mindig lesz témátok!

10, Ha összevesztél valakivel akkor ne menj oda rögtön másokhoz kifecsegni! :)

11, MINDIG MOSOLYOGJ!! :) Hidd el! Nekem segített! Ne sajnáld az időd mosolygásra!

12, Ne morogj, panaszkod, ne gyötörj másokat a bajaiddal! :)

Hoppá! Itt nem nagyon az önbizalomról írtam. De most..! :D

Azt gyakorold otthon, én minden nap csiszolom, és látszik! :) Tükör előtt, vagy ahol senki nem zavar! Szánj magadra néhány órát! :)

Ha reggel korábban kelsz, van időd valami jó kis frizurára, amivel feldobhatod a rucidat :) Sok sikert hozzá!

Jah és van még egy tippem..:D ...:

-Legyél jó tanuló, figyelj órán!

Ha az 1. padba ülsz ott nem tud senki zavarni, és tudsz figyelni! :) Remélem segíthettem! :) 11/L

Ha a korommal van gondod, nem kell megfogadni a tanácsaimat, de nekem bejött! Tudom, ahova én járok az általános, ahova te az... gimi.. :D Sok sikert! Várom válaszod! Szia :))

2013. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó vagyok, és ne hagyd, hogy piszkáljanak, inkább legyen ilyen téren nagy a szád.. :D EGy jó oldal..:

[link]

2013. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!