Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elkap?

Mit tegyek, ha elkap?

Figyelt kérdés
Ma matek témazáró volt, és az óra elején kétségbe voltam esve, ezért leírtam egy kis cetlire pár dolgot, amiben bizonytalan voltam, hogy tudom-e. Beleraktam a tolltartómba és elkezdődött az óra.a tanár más helyre ültetett minket, hogy ne legyen padtársunk akiről lesni tudunk. Elültem a legelső padba. Írtam a dolgozatot, és szembe jött az a feladat amit leírtam. Előtúrtam a lapot a tolltartómból és elkezdtem használni a segítséget, aztán visszatettem a cetlit a tolltartómba. Az órának vége, szünet következik. Ugye az első padban az egyik barátnőm ült, és ő is írt dolgozatot csak ő másik csoportban volt, ezért másik teremben írta. na neki hiányzott a padtársa. Mivel helyettesítő tanár jött be rajzra aki kedves, úgy gondoltuk ott maradok és akkor ülhetünk egymás mellett. Rajzoltunk, használtam a tolltartómban a ceruzákat. előkerült a lap valahogyan, kiesett a tolltartómból. szünet lett megint, következő óra történelem. A szünetben visszapakoltam a saját padomhoz, de a kis cetli ott maradt az üres padon, nem vettem észre. Becsöngetnek, bejön a tanár. észreveszi a kis cetlit a padon, (tényleg valami különleges képességekkel rendelkezik, nem tudom hogy csinálta) megkérdezni kié a puska (nincs válasz). Látja rajta hogy matek puska. Megkérdezi a barátnőmet aki még mindig ott ül hogy az övé-e, azt mondja nem. A tanár azt mondja majd utána jár a dolognak, és ki fogja deríteni kié a puska. Mit mondjak neki, ha esetleg elkap engem? Milyen testbeszédet használjak, mit ne mondjak? MIT MONDJAK??? Mindenki követ el hibákat, életembe ez a második alkalom hogy puskázok. Többet ilyen soha az életbe nem fogok elkövetni, megígérem. Kérlek titeket segítsetek. Nem akarok lelepleződni egy 2×2cm-es cetlivel amire rá van írva egy feladatpélda. Kétségbe vagyok esve.
2021. nov. 5. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj rá ennyire! Megmondod,h nem puska, csak óra előtt átnézted, mert neked ez volt a legnehezebb feladat. Nem lesz belőle semmi, nyugi.
2021. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az nem fura szerinted, hogy egy kis cetlire írt feladatot néztem át óra előtt?
2021. nov. 5. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem fogja tudni bizonyítani,h puskáztál. Amúgy sztm hétfőre el is felejti. Nyugi tényleg 🙂
2021. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rendben köszi
2021. nov. 5. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem fog elkapni. Csak fenyegetőzött egy sort, ennyi az egész.

Hétfőre ő is elfelejti az egészet, és te is kövesd a példáját!

Ne ezzel rontsd el a hétvégédet!

2021. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokkal fontosabb az életed és egészséged, mint olyan hülyeségen rágódni, hogy valaki milyen jegyet firkál be neked.

Elődlegesen azért kellene tanulnod, mert felnőttként dolgozni kell és ahhoz nem árt egy kis tudás, vagy bizonyíték, hogy nem vagy teljesen sík hülye.

Ha esetleg ma hoznál egy karót, az nem jelenti azt, hogy nem vagy tökéletes. Ha igaz lenne, hogy nem tudsz semmit, holnapra már más lehet a helyzet. Csaltál? Na és? Nem sérült meg senki, nem lett semmilyen kár.

Ha kellemetlennek érzed, többé ne csináld, mert nem csak akkor számít, ha kiderül. Miért jobb, ha másnak hisznek?

2021. nov. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok olyan dolgot fogsz tanulni, aminek semmi haszna nincs, legfeljebb érdekes. Próbálj elsődlegesen arra koncentrálni, ami fontos az álmodhoz és amiben jó lehetsz...


Nekem olyan tanárom, aki csak úgy random írkálta be nekem az ötösöket, de tanítani nem sokat tanított....

2021. nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem fog elkapni. A matektanár ha tudná, órán megszólított volna. A töritanárodnak pedig esélye nincs, hogy rájöjjön,ha a matektanár sem tudja.
2021. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!