Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Transzcendentális meditáció...

Transzcendentális meditáció tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aki részt vett a tanfolyamon írhatna tapasztalatokat. Esetleg ha ismersz valakit aki részt vett..

Az volna a kérdésem megéri-e azt a kb. 100 ezer forintot.

Ugye négy alkalom alkalmanként 2 óra, összesen 8 óra. Ebből van egy óra személyes négyszemközti oktatás, gondolom ebben van a lényeg. Ezt az egy órát sehol sem teszik közzé ingyen, és Pál Dániel szerint csakis személyes oktatásban elsajátítható, online sajnos nem,ezért meg sem próbálják hogy közzéteszik, de ha jók a tapaszzalatok szívesen részt vennék egy ilyenen, nagyon sok tanár van.



2021. nov. 7. 15:49
 1/2 Balasa Bence válasza:

nem ér annyit, inkább keress ilyen témájú meditációs videókat, lehet bennük csak zene, vagy zene és szöveg.


Én ilyen téren Vörösmarti Imre munkáit ajánlom:


[link]


[link]

2021. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szabibácsi válasza:
52%

egy ordas nagy baromság! 20 percig motyogjad a titkos, személyesen, csak neked adott mantrát (ami annyira titkos hogy fent van a neten mindenkié születési dátum szerint), aztán közben gondolj amire akarsz. ez a lényeg. egy búbánatos majom tartotta ezt a szart horror áron, de egy forintot nem ér. eleve, a 20 perc meditáció az nem meditáció hanem merengés, mélázás, bambulás. semmire nem jó, csak arra hogy kidobj 100 000Ft-ot.


ja, franchiseba nyomják! egy hangzatos névvel és gusztusos kamu marketinggel nyomuló lehúzás. menj el ZEN Templomba ha azt akarod, hogy gyökeresen változzanak a dolgok, vagy bánom én mit csinálsz de ezt hagyd ki! jótanács, én beszoptam sajnos!

2022. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!