Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálom meg előbb utobb...

Miért utálom meg előbb utobb a cuccaim?

Figyelt kérdés

Megveszek valamit ami nagyon tetszik,aztán jön egy szebb,márkásabb

de arra mondjuk már nincs pénzem,vagy várnom kell amíg gyűjtök rá,és közben “megutálom” azt a dolgot aminek az árát beleadhattam volna abba a dologba ami nekem tetszik. Egyszerűen el kell tűntessem magam elől,mert félek,hogy kidobom vagy ilyesmi,mert ha már fizettem érte,nyilván megbánnám. Engem az érdekelne,hogy ennek az érzésnek mi az oka?


2021. nov. 8. 00:05
 1/4 anonim válasza:
Telhetetlen vagy részben szerintem. Ezt nem rosszból mondom, de szerintem ez lehet az oka. Találtál valamit, megtetszett egy jobb, és máris az kell, a másik meg nem. Egyszerűen van egy ilyen tulajdonságod :)
2021. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez az utálat valahogyan megmarad,még azután is,hogy a tárgyat amit akartam beszereztem, (előbb-utóbb erre mindig sor szokott kerülni) szóval nem tudom hogyan szűntethetném ezt meg lehet,hogy csak egy pótlék az amit megveszek,és azért utálom meg,mert nem is szerettem volna igazán?
2021. nov. 8. 00:11
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es nem láttam,hogy válaszoltál,ezért írtam le mégegyszer,elnézést😂 egyébként köszi a válaszod.
2021. nov. 8. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A tárgyak nem adnak igazi boldogságot, max ideiglenesen, úgyhogy egyrészt normális, hogy ez van veled, másrészt ne tárgyakban keresd a boldogságot, mert mindig csalódni fogsz.
2021. nov. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!