Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járnátok egy hallókészülékes...

Járnátok egy hallókészülékes lánnyal ? A haverom bele szeretet egy ijen lányba ( igaz mindent hall azal a készülékel) de viszont egy kicsit furalom hiszen a haveromért minden lány oda van viszont amióta ezel a lányal foglalkozik azóta nagyon más ...

Figyelt kérdés
Mint ha kicserélték volna annyira bele szeretet a lányba szerintetek ez normális?
2021. nov. 8. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, járnék, és igen, normális. A hallássérült ember is ugyanolyan ember, mint a többi, miért ne lehetne szerelmes belé akárki?
2021. nov. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is járnék és normálisnak tartom. Ha neki megfelel, ha megfelelnek egymásnak, akkor más ne avatkozzon kettejük ügyeibe. Azért, mert valaki hallókészüléket használ, az ne is ismerkedjen, ne házasodjon? Téves nézet.
2021. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs a lányal semi bajom,de nekem előbb tetszet meg mint neki és, a haverom egy bekébzelt majom azért írtam fura hogy belé szeretet hiszen nem nagyon érdekelte,soha senki.. csak ara az egy napra .Szóval ez elég érdekes! 16 éves vagyok haverom 21 a lány 18 ha jól emlékszem.
2021. nov. 9. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem fura, ha két ember egymásba szeret (tulajdonságaiktól függetlenül), teljesen szokványos.

Ha beleszerettél volna, akkor nem kérdeznéd, hogy "nem fura -e" hogy "hallókészülékes lánnyal jár". Alapból furának tartod, hogy "beleszeretett egy hallókészülékes lányba".

2021. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért tartom furának, mert a haverom mindenkit lenézett De most megváltozott.
2021. nov. 18. 21:30
 6/6 A kérdező kommentje:
De a lány elutasította és engem is sajna....
2021. nov. 18. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!