Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két teljesen elétrő kérdés?

Két teljesen elétrő kérdés?

Figyelt kérdés

2 kérdésem van, nem igazán kapcsolódnak össze, de nem akartam két külön kérdést feltenni. Az egyik kérdésem az lenne, milyen csiptetős mikrofonokat használnátok olyan videókhoz, amik nem kint a szabadban történnek, hanem bent a házban. Lehetőleg a legjobb ár-érték arányú érdekelne, illetve olyan telefon tartó állvány is kellene nekem, amivel úgy lehet rögzíteni a telefont, hogy lefelé nézzen a teló és az alatta lévő részt vegye. Mint pl. youtubeon a kaparós sorsjegyes videókban.



A másik kérdésem az lenne, hogy erről a helyről mit gondoltok?

[link]


24 éves, egyedülálló srác vagyok, nagyon kecsegtetőnek tűnik ez az ajánlat, viszont semmi tapasztalatom nincs az egyedül élésben, szóval azért szeretnélek titeket megkérdezni, hátha ti látjátok benne a buktatót amit én nem, mert nincs elég tapasztalatom.


2021. nov. 9. 12:00
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve érdekelne az is, hogy miért csak diákok jelentkezését várják szerintetek. Kapnak utánuk valami támogatást az államtól vagy mi lehet?
2021. nov. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!