Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van, ha nem tudom átvenni...

Mi van, ha nem tudom átvenni a Gls csomagot?

Figyelt kérdés
Nem tudom átvenni a glstől a csomagot, mert fél óra, mire haza érek, és hívtak, higy mindjárt ott vannak, és nem tudja helyettem átvenni senki a csomagot, ilyenkor mi a teendő?

2021. nov. 10. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkísérlik mégegyszer a kézbesítést egy másik napon. De azt már úgy szervezd meg, hogy legyen aki átveszi.
2021. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Közlöd a futárral, most indulsz haza. Addig vigye el a mások csomagját és menjen vissza hozzád. vagy megbeszéltek holnapra egy időpontot, amikor otthon leszel.
2021. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És olyan nincs, hogy elmegyek csomagpontra?
2021. nov. 10. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha kétszer nem veszed át, akkor el kell menned a raktárukba a csomagodért mielőtt vissza fogják küldeni. De hívd fel az ügyfélszolgálatukat hogy mi lenne a teendő, hátha találtok megoldást. Esetleg meló hely címére módosítsd a kiszállítást
2021. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Kérd át a munkahelyedre vagy csomagpontra
2021. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Diák vagyok még, nem tudom munkahelyre
2021. nov. 10. 15:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi miért pontoztatok le, én már kaptam ilyen mailt amiben a raktárukban való átvétel szerepelt mivel kétszer nem talált a futár. 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én jóban vagyok a GLS futárral, aki hozzánk jár, egyszer volt már olyan, hogy semmilyen értesítő nem jött tőlük, hogy aznap jön a csomag, így nem voltam otthon. Rámírt messengeren, hogy merre vagyok, aztán megbeszéltük, hogy kicsit később visszaszalad és odaadja. Meg lehet velük beszélni szerintem, hogy aznap egy későbbi időpontban menjen vissza, amikor már tutira otthon vagy.
2021. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!