Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki coviddal ment tappenzre,...

Aki coviddal ment tappenzre, és a kötelezo 10 napot letoltotte és tünetmentes volt megkapta egyből a tăppęnzes papírt, vagy előtte kért az orvosa újabb tesztet?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az év elején voltam covidos. Két nap karantén volt csak, és az orvos ahhoz kötötte a kiírást, hogy három összefüggő napon ne legyen hőemelkedésem. A kettő nap úgy jött össze, hogy a nem a pozitív teszttől számolt, hanem a tünetek megjelenésétől.

Valószínűleg nem önhatalmú döntés volt. Szerdán délután voltam tesztelve, csütörtökön reggel már hívtak az önkormányzataitól, hogy igényelek-e valami segítséget (pl. bevásárlás), és ők is két napot mondtak. Rendőrök is csak kétszer voltak kint.

2021. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Két napig volt karantén? Az hogy?
2021. nov. 15. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Leírtam, nem? Szerdán jelentkeztek az első tünetek. Enyhe hasmenés, ami másnapra elmúlt, majd enyhe torokfájás, ami két nap alatt elmúlt. Szombatra lett hőemelkedésem, majd láz. Hétfőn hívtam az orvost, szerdán teszteltek. Előző szerdától számoltak.
2021. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!