Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benneteket nem háborít fel az...

Benneteket nem háborít fel az 1500 forintos kebap és az 1600-as dürüm?

Figyelt kérdés
Nem menüről beszélek, én régóta főleg a dürümöt szeretem, ami csak egy tortilla lapba tekert egyszerű vagdalt hús zöldségekkel ugye. Nem is túl nagy adag, és ahogy írom, nem menüben ennyi, a járvány előtt 900 forint volt, ami szintén nem annyira olcsó, de most 1600 forint egy ilyen cucc, és nem is telik el vele az átlagember, ha egyet eszik. Hogy élnek meg ezek a helyek, vagy ez csak engem háborít fel? (minden más is ilyen drága, ahogy nézem a foodpandát)

2021. nov. 18. 15:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy dunántúli középvárosban élek, és nem a Balatonon, ahol minden drága.
2021. nov. 18. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
A 900 Ft igenis olcsó egy ilyennek. A "normál" fogyasztói árát olyan 1.100-1.200-ra tenném. És pl foodpandán is találni ilyet, de persze 1.500-1.600-at is. Csak ahol meg olcsóbb, ott a minimum rendelés meg 1.500...
2021. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Mivel Fidesz kormány van, nem is csodálkozok a pofátlanul magas árakon.
2021. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2: a dürüm azért nem libamájas édeschilis hamburger teljes kiőrlésű buciban... hanem fehérlisztes papírvékony tortillalap, csirkehús, saláta, hagyma meg valami telföl-szósz.. előállítási költség (figyelembe véve, hogy nagykeráron szerzik be kilószám az alapanyagot), egyetlen ilyen uzsonnás kajának max 250-350 forint, ezért amikor 900-ért adták, akkor reálisnak tűnt (nem fogok úgy csinálni, mintha nem érteném, hogy kell nekik a haszon. De ez egy szendviccsel ér fel, amiben nincs is a Dunántúlon be nem szerezhető összetevő. Az 1600 forint viszont egy ilyenért szinte felfoghatatlan.
2021. nov. 18. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Miert nem nyitsz egy gyroszost es arulod olcson?


Mert ha nyitnal egy gyroszost, te is dragan adnad! :)

2021. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

2 éve még simán volt 500 forintért is, ha nem olcsóbban.

Nekem 600 ft körül volt a kedvencem.

2021. nov. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!