Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha elkezdtem kondizni, és...

Ha elkezdtem kondizni, és egészségesen táplálkozok, akkor belefér ha ma egy dürüm kebabot eszek csípős szósszal?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja figyelek, hogy mit eszek, csak vizet iszok, gyümölcsöt is eszek néha, édességet, gyors kajákat kerülöm.

Belefér, ha ma ebédre eszek egy ilyen dürüm tésztás kebabot? Vagy az nagyon hízlal?



2020. ápr. 30. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,belefér.
2020. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden jobb, mint muanyagos feldolgozott etelek. Raadasul ha a zsiros nem szen-hidrattal egyutt megy be, hiaba kaloria, nem rakodik le hajkent.
2020. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér még ha nem is egészséges étel de néha lehet egy kicsit "bűnözni evés terén" hisz csak egyszer élünk.
2020. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van benne zöldség is és hús, viszonylag kevés szénhidrát. Kb. 500kcal. Gond nélkül nelefér.
2020. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!