Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek, ha nagy leszek?

Mi legyek, ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs semmi ötletem. 16 éves vagyok gimnáziumban járok biológia és kémia tagozatra. Mind2 tantárgyból 5 vagyok. Magyarból is 5 vagyok, angolból meg 1 év és nyelvvizsgát akarok rakni. Q fizika meg a matek az ilyen 3-4. Nem tudom ezekkel mit lehet kezdeni. De olyan munkát szeretnék, ahol ki lehet öltözni. Pl zakó nyakkendő aktatáska stb és nem árt, ha vannak munktársak. Vagy azt szeretném, hogy annyit keressek, amennyit tudok. Ne legyen az, hogy havi nettó 300.000. Ja és digitális kultúrából is 3 vagyok, de a telefonokhoz és magának a számítógép összetételéhez, programokhoz nagyon értek. Ti milyen munkát tanácsoltok?

2021. nov. 21. 02:42
 1/3 molnarmarcell21 ***** válasza:
81%

Ha érdekel a biosz-kémia, akkor azon a vonalon érdemes továbbtanulni, aztán majd egyetem alatt adódnak lehetőségek, további irányok.


Nagyon sokan nem azon a pályán helyezkednek el, amit tanulnak, sőt, egyre gyakoribb, hogy embernek 2-3-4 karrierje van élete során.


Tudom, ezzel most nem segítettem sokat, csak annyit akartam mondani, hogy ha valami érdekel és van benne gyakorlatod, tudásod, tapasztalatod, akkor azon a területen érdemes haladni és idővel majd alakulnak a dolgok.

2021. nov. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyümölcs a jogobellában!
2021. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az informatikának nagy jövője van, vagy például pénzügy. Ezekkel nem tudsz mellélőni. Sokan mondják, hogy azt csináld amit szeretsz. Ez nettó marhaság. Egy valami számít az életben. A pénz! Ha van pénzed, akkor mindened megvan.
2021. nov. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!