Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim közül már majdnem mindenki tudja,vagy legalábbis vannak ötleteik.De nekem halvány lila gőzöm sincs.

Most egy vendéglátó középiskolában tanulok. Van pincér illetve szakács gyakorlati órám de egyik se érdekel annyira hogy a későbbiekben szakácsként vagy pincérként dolgozzak. Jelenleg németül tanulok, és majd 11-dik osztálytól angolul is. Az angolt jobban szeretem mint a németet szóval ha olyan munkát válalnék ahol idegennyelv szükséges,akkor inkább az angol. A vértől rosszul vagyok szóval ilyen ápolónő,orvos és egyéb társai kilőve. A gyerekeket szeretem,de nem annyira hogy mindennap elviselném őket ezért tanár,óvónő és társai kilőve. A szabadban nem szeretek kint lenni inkább bent üllős típus vagyok,viszont az irodai munkától is idegenkedek. Nem akarok egész nap a gép előtt ülni. Valami ötlet? Pls...


2017. dec. 31. 14:30
 1/1 anonim válasza:
Elsőnek hagyd le a Pls-t a mondandód végéről.
2018. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!