Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ránézésből egy 18 éves lányon...

Ránézésből egy 18 éves lányon hogyan lehet észre venni ha prosti? Öltözködésén vagy van valami felhívó jel?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Megkérdezi, hogy nem akarod-e hogy lesz.pjon.
2021. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
A szagukból
2021. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az út szélén állva próbálják leinteni az autósokat egy menetre.
2021. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Kirívó öltözet, feszülős, villantós ruha. Erős smink. Sok prosti persze tök átlagos, sose mondanád meg.
2021. nov. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megismerkedtem régen egy 19 éves örömlánnyal de nem tudtam hogy az..Csak a végén kiderült...De látszott rajta mert dámásan öltözködött szörme ruha stb.. taxit hívott mikor mentünk valahova... És mikor mentünk plázázni pl vett magának pénztárcát több 10 ezer forintért.. Én éreztem magam csórónak...Mindent ő akart álni..Szóval jól élt..Felis tünt selytettem hogy az...De mondom utólag kiderült...Csak nem akarta elmondani hogy az mert tetszettem neki és gondolom kapcsolatra vágyott a "munkája" mellet...Szeretetre stb azért fűzött engem...
2021. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!