Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni spanyolul?

Figyelt kérdés

Ha nagyon szorgalmasan tanulom és mindent beleadok akkor mennyi ideig tart megtanulni?

Aki tanulta mennyi ideig tartott?

Nehéz volt?


2010. szept. 4. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

soha nem tanultam spanyolul.


ahhoz, hogy egy nyelvet anyanyelvi szinten beszélj, évek kellenek.


de, ha tényleg mindent beleadsz, egy év alatt társalgási szinten megtanulhatsz.


a legjobb módszer nyelvtanulásra a következő (nem vicc) így tanultam meg profin angolul.


keresel egy spanyol zenét. megnézed a dalszövegét, egy csomószor meghallgatod, úgy hogy közbe olvasod a dalszöveget.

aztán google fordítóval lefordítód. oda-vissza (spanyol-magyar, magyar-spanyol)


ez a legjobb nyelvtanulási módszer.

2010. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Spanyol egyszerű, 6 hónap alatt középhaladó szintet elérheted, de akkor tényleg legalább hetente négyszer ülj neki tanulni. Sok sikert :)
2010. szept. 5. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszii:D!!!
2010. szept. 5. 09:12
 4/5 anonim ***** válasza:

sztem elég könnyű 1-2 év alatt meg lehet a középfokút.

jaa és bocsii az off-ért, de szerintetek 7 év alatt anyanyelvi szinten meglehetne tanulni?

2012. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. válaszoló: én is így kezdtem el a németet h zenéket hallgattam. tök hasznos :)
2012. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!