Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új kabátból jön a tömés?

Új kabátból jön a tömés?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy új kabátot (parka kabát) és belül, amikor viselem hullik a tömés. Semmi lyuk vagy egyéb nincs rajta, szimplán amikor rajtam van huzamosabb ideig és leveszem a ruhám ami alatta van tele ragad vele. Ez ellen lehet tenni valamit? Vagy csak azért van mert új és idővel nem jön majd belőle?

#ruha #hullik #tömés #Új Kabát
2021. nov. 22. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
toll a töltelék?
2021. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem toll, szerintem vatta van benne. Apró fehér szálak, miután a pólómra ragadt még fénylik is lámpa-, napfényben
2021. nov. 22. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert nekem - ráadásul drága - tollkabáttal volt ilyesmi, miután hazahoztam a tisztítóból.

Előtte, újonnan teljesen OK volt, de vegytisztítás után folyton jöttek ki belőle apró pihék.

2021. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez teljesen új, nem volt még tisztítóban, és pont ezért gyanakszom, hogy jön belőle, mert még nagyon laza benne a tömés a kevés használat miatt.
2021. nov. 22. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Selejt. Vidd vissza, mert ennél is rosszabb lesz. Minőségi anyagból, minőségi eljárással készült kabátból nem hullhat semmi.
2021. nov. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!