Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Toll párnába extra tömést...

Toll párnába extra tömést lehetséges rakni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy toll párnám, amit ajándékba kaptam, és nincs benne elég tömés, az a kérdés hogy lehetséges e, és hogy hol lehetséges találni valakit aki esetleg tudna biztosítani tömő anyagot, vagy akár meg is csinálná. Szabóra gondoltam, de szerintem valami ilyesmi már nem biztos pont a szakterületük. (A párna a JYSKből van, ha ez hasznos információ)

2018. szept. 28. 00:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a toll lehet allergizáló tényező, ezért már kevésbé foglalkoznak vele, akik erre szakosodtak. Én sem találtam ilyet a neten. Viszont: talán ha vennél hozzá plusz tollpárnát? Esetleg egy varrónő megcsinálná.

Szivacspárnát nagyon - nagyon régen készítettem magamnak, szóval, ha van kézügyességed, varrógéped, még akár te is megoldhatod... :)

2018. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!