Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az baj ha 24...

Szerintetek az baj ha 24 évesen még nem szexeltem?

Figyelt kérdés
Hát egyébként már voltak úgy kapcsolataim csókolóztam már De még sohasem szexeltem lányokkal tehát szűzz vagyok és szégyelem magam egyébként már le szoptattam 2 lányt de az semmi :/

#szex #szűzz
2021. nov. 23. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem baj ¯\_(ツ)_/¯
2021. nov. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az attól is függ, hogy miért nem szexeltél. Nincs rá igényed vagy nem sikerült összehozni? Előbbi esetben nagy ráhatással nem lehetsz az igényeidre és nyilván az nem is lenne célravezető ha erőltetnéd. Utóbbi esetben viszont nyilván sokat tehetsz azért hogy ez megváltozzon. Hogy most ez baj vagy nem baj, azt neked kell tudnod, ne másoknak akarj megfelelni.
2021. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen :(
2021. nov. 24. 07:46
 4/7 anonim válasza:
Hat ha ilyen szinten vagy h te leszoptattál két lányt szerintem még ne is szexelj eloszor picit noljon be a fejed lágya
2021. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az orális szex nem szex? Ezt még Bill Clinton se tudta bemagyarázni.
2021. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a stílusod meg a helyesírásod baj.
2021. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ha ne haragudj de ez most olyan mintha én azt kérdezném: "az baj, hogy nem eszem meg a távirányítót? "


Nyilván, ha szexelni akarsz csak nincs kivel akkor szomorú vagy, de ez ettől nem baj... Ha nem szexelsz nem leszek influenzás vagy ilyesmi... :)

2022. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!