Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez már betegesnek számít?

Ez már betegesnek számít?

Figyelt kérdés
Lehet hopgy nem ez a legjobb szó erre, de majd érteni fogjátok. Ezen a nyáron egy úgymond veszélyes országban voltunk nyaralni, és még előtte itthon elmetünk venni egy ilyen bicskaboltba egy jobb minőségű egykezes bicskát venni. tök jól néz ki, nagyon éles, jó a fogás rajta, és nagyon könnyű, meg jó érzés kinyitni, mivel egykezes szóval az egész nagggyon jó. és amikor ott voltunk abban az országban, akkor minden alvásnál ott volt a párna mellett, meg ha utcákon mentünk akkor is ot volt a zsebemben, meg néha, ha lementünk a hotel ebédlőjébe. szóval, olyanmegnyugtató érzés volt hogy ott van, ha valami történne. De szerencsére úgy jöttünk haza hogy nem kellett használni. És az a problémám, hogy már úgy hozzászoktam, hogy már itthon is úgy könnyebb elaludni, ha ott van az ágy mellett a közelben, persze úgy is el tudok aludni ha nincs ott, de lefekvés előtt azért mindig odateszem. Szóval, le kéne erről szoknom? ha igen akkor hogyan? de az is lehet hogy nincs vele semmi gond? végül is amilyen világban élünk manapság, bármikor betörhetnek. De nem olyan szinten hordom magamnál hogy még a suliban is óra közben ott lapul a kis aranyos, azért már ilyen szinten én sem vagyok, csak ott van az ágy mellett
2010. szept. 5. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha csak az ágy mellett van,nincs benne beteges.Csak nehogy elfajuljon,hogy állandóan magadnál tartod!
2010. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem akkora gond. :)
2010. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a VIII. kerületbe laksz, akkor ez kötelező felszerelés számodra a túléléshez.
2010. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
1 kérdés. Mazochista vagy? Minek mész veszélyes országba nyaralni? Felfoghatatlan gondolkodás....
2010. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi váaszokat, az uccsónak meg arra válaszoljon amit kérdewztem és ne kezdjen el engem kérdezgetni amikor én kérdeztem
2010. szept. 5. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
11:20 vagyok, aha, így már minden világos. :)
2010. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
wáttáfák??? még mindig nem válaszoltál semmit..... hagyjuk
2010. szept. 5. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy melyik ország volt ez?
2010. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kenya, és ha megnézed térképen , általában nem messze voltunk Szomáliától, amiről szerintem te is hallottál pár dolgot. spec megmondták nekünk, hogy 50 km-es körzetben meg sem szabad közelíteni a Szomália-Kenya határt, sőt életveszélyes. De még a vizeit 100 km-es körzetben sem szabad megközelíteni mert tele van kalózokkal, akik az arrajáró hajós-turísa csoprtokat kirabolják
2010. szept. 5. 13:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteges ;D

Én szülinapomra egy gyönyörű gravírozott zsebkést kaptam, mert szeretek vadászni, de mindig velem van, suliban is, meg mindenhol, kivéve mikor alszom, a farmerem zsebében szoktam hagyni. Nem azért mintha használni akarnám bárki ellen, csak mert szeretem :D

2012. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!