Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek nekik karácsonyra?...

Mit vegyek nekik karácsonyra? (Lent)

Figyelt kérdés

Kene par ajandek karacsonyra.. Ha tudtok segiteni NAGYON orulnek szoval itt van par info az emberkekrol:

Anyukam: Szeret olvasni, vegan, van 1 unokaja es negyen vagyunk tesok, azt mondta h nem kell neki venni semmit de megis akarok

Apukam: Szeret gepezni, folyton tvzik, sokat hulyulunk egyutt

Noverem: 17 eves van egy baratja de nem akarok vele kapcsolatban mert ha szakitanak akk dobhatja ki, divatos szereti a ruhakat es a sminkeket

Batyam: 28 eves van egy felesege es egy gyereke es most terhes a masodik gyerekkel a felesege, gondoltam valamit a gyerekekkel kapcsolatos de nm tudom mit

Unokahugom(batyam lanya) meg csak 1 eves jatekra gondoltam de egyebkent szereti a mancs orjaratot es bing nyuszit(mese)

Nagybatyam 1: 35 eves van 4 gyereke igazabol nem allunk olyan kozel egymashoz de valamit csak kene adni neki

Nagybatyam 2: apukam tesoja neki 2 gyereke van es 48 eves hozza kozel allok es igazabol fogalmam sincs mit vegyek neki tavaly egy pulcsit vettem neki de nem tudom most mit vegyek

Nagynenem 1: anya tesojanak ferje(nagybatyam 1) hozza se allok kozel, ugy gondoltam h ugyan azt adom neki mint anya tesojanak de azt sem tudom mit adjak

Nagynenem 2: apukam tesojanak felesege(nagybatyam 2) hozza kozel allok es azert akarok neki is adni valamit, nagyon szeret utazni es uj dolgokat kiprobalni


Es meg unokatesoimnak kene valami aprosagot


Bocsi ha sokat irtam de semmi otletem, koszi elore mindent<3


2021. nov. 26. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyudnak Libri utalvány mellé bonbon.

Apudnak nem tudok ennyiből.

Nővérednek egy szép smink paletta, márkásabb parfüm.

Bátyádéknak szerintem felesleges baba cucc mert már ha van 1 akkor minden megvan lényegében.

Többieknek nemigen jut eszembe semmi több. Ha eszembe jut valami majd megírom. Remélem tudtam jó ötletet adni.

2021. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudtál, köszönöm:)
2021. nov. 26. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!