Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki karácsonyra?...

Mit vegyek neki karácsonyra? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Életem esküdt főellenségét húztam ki karácsonyra és nem tudom hogy mit vegyek neki... Először az atombombára gondoltam, de rájöttem, az egész várost elpusztítanám vele... XD

Tehát, tulajdonságai:

- szeret matekozni

- 14 éves lány

- az angol tudása kissé khm... khm... (szóval nagyon rossz)

- szereti a fizikát

- szerintem tök logikátlan gondolkodású, de a többiek szerint nem (lehet, hogy csak azért gondolom, mert nagyon, de nagyon utálom)

- ha nem nézzük a fejét, akkor elég tűrhetően néz ki

- ha nézzük a fejét, olyan, mint egy félresikerült plasztikai műtét áldozata....

- ő is halálosan utál engem, mert jobb vagyok nála mindenből (kivéve tesi, de az engem nem zavar)

- egyke és irtóra elkényeztetett


Ha kéne valami szempont, akkor megírom, csak szóljatok!


2010. nov. 23. 19:06
 1/7 anonim válasza:
vegyél neki rubik kockát hátha kirakja:D
2010. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

No kedveskéim! Eljött a magasabb érzelmi intelligencia felé való első lépés megtételének ideje. Ja, hogy komplikált vagyok? Itt az ideje kibékülnötök. Mi értelme van az utálkozásnak? Miért nem ismeritek meg egymásrt jobban és engeditek el a régi haragot? Aminek lehet, hogy nincs is valós alapja vagy aktualitása.

Próbáld a zenei ízlését megcélozni ajándékkal vagy ha szereti az édességet, akkor nem nagyon lősz mellé egy merszíível. Azért összeget írhattál volna.

2010. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: köszönöm a választ! Bár az az igazság, hogy már egy csomószor láttam nála, amikor az iskolánkban kitört a Rubik-kocka-láz.... de azért köszönöm
2010. nov. 23. 19:37
 4/7 A kérdező kommentje:

Másodiknak: Akkor elmesélem neked az egész történetet (nem szokásom, mert félek, ha valaki ismer emgem, simán rájön, hogy ki vagyok...)


Tehát, 5.-ben jöttem ebbe az osztályba, akkor egészen az év végéig nagyon jóba voltunk. Valami olyasmit mondhattam neki, hogy mellé ülök a következő évben, de utána megígértem egy másik lánynak, akivel addigra jó barátok lettünk... (Mivel kezdett idegesíteni a szóban forgó lány tulajdonságai, önző, azt hiszi, hogy csak ő van a világon meg amit éppen akar....) Tehát 6. elején összevesztünk ezen sé azóta utáljuk egymást. Viszont ez csak ürügy volt.

Az igazi ok az, hogy ugye elég jó matekból és utálja ha valaki jobb nála... hát erre csak 1 év után jött rá (éljen a gyors felfogás!!!) és azért utált meg... Ezen kívül a megmaradt 13 tantárgyból 12-ben vagyok nála jobb... És általában a nála jobban tanulóknak be szokott nyalizni doga előtt (meg egyébként is), engem sem hagyott ki... Egy ideig azt hittem, ki akar békülni, ezértmegbocsátottam neki (a természetem is olyan, hogy nagyon könnyen megbocsátok mindenkinek) és segítettem neki tanulni. Ha tudnád, mi lett doga után... megint a régi undok, önző egyke lett... Aki engem halálosan utál... így ment ez egészen 7. elejéig... És én egy idő után meguntam, és 7. közepéig rájött a lány (megint csak a gyors felfogás...), hogy én nem akarok neki segíteni... Onnantól esküdt ellenségek lettünk....

Ha mondjuk nem lenne ennyire önző (most mondok egy példát: ha egy emberrel állva beszélgetsz, milyen közel állsz tőle? Mert én egyszer úgy kb 50 cm-re álltam egy másik lánytól és beszélgettünk.... ekkor megjött a szóban forgó lány és közénk állt. Szó szerint! Befurakodott közénk és hátratolt.... ilyenkor mit gondolnál róla?) és a szüle(i) (állítólag elváltak, anyjával él, de ez számomra még bizonytalan) nem kényeztetetné(k) el ennyire, akkor nem lenne vele sok bajom... Ja, meg nem ártana, ha picit barátságosabb lenne... De mivel nem az, én sem tudok az lenni....


Remélem megértetted a helyzetet!

2010. nov. 23. 19:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, az összeg ne legyen több 5 ezernél (tudniillik még van legalább 8 ember az osztályból, akit meg szeretnék ajándékozni [hiába, a népszerűségnek ára is van.... XD])
2010. nov. 23. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Adjál neki olyan matematika/fizika témájú könyvet, ami érdekesnek tűnik, de garantáltan nem fog belőle érteni semmit. Aztán ha elküld az anyádba, "dehát szereted a fizikát/matematikát, nem?" :)
2010. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Irtó jó ötlet! Csak olyat kéne találni, amit én értek (fizikából és matekból is jobb vok nála), mert úgy nem jó, ha én sem értem.... (repül a zöld kéz :D )
2010. nov. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!