Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható az Alza.hu?

Megbízható az Alza.hu?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már az Alzáról? És ha igen, akkor mindig az jött meg, amit rendelt? Azért kérdezem, mert szeretnék egy gamer egeret rendelni, viszont sok hozzá hasonló van és félek, hogy nem azt hozzák ki. Egyébként Alzaboxon szeretném átvenni.

2021. nov. 26. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem sok köze van a megbízhatósághoz, bárhol elnézhetnek egy cikkszámot, legfeljebb kérsz egy cserét. Az Alza pedig van akkora név (minden naposak a reklámjai), hogy ne legyen megkérdőjelezhető, hogy megkapod amit rendelsz.
2021. nov. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Webkamerát rendeltem tőlük, azt kaptam amit rendeltem. Ettől nem kell tartani, a termékeket cikkszám alapján rendeled, amikor becsomagolják azt nézik, nem a nevét. A neve csak neked egy segítség, hogy ne kelljen a cikkszámokat keresgélni.
2021. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból megbízható, hogy nem kamu cég és adott esetben 14 napig visszaküldhető a legtöbb termék, ami a jogszabályban nem képez kivételt.
2021. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!